Епизода 9: Преполн Камп Ноу вечерва за четвртфинале...

Епизода 9: Преполн Камп Ноу вечерва за четвртфинале...

1 0 5 mesi fa
Првпат толку неизвесности околу почетните 11 на Валверде.
Не смее да недостасуваат головите на Лео и Луис, вечерва.
Само победа и тоа со повеќе голови е она што сите го очекуваме.
Се надеваме на петочното извлекување од четвртфинале до финале.

Capitoli

 1. 00:00
  Jean Michel Jarre - Rendez-vous IV (Images)
 2. 03:21
  - Jingle-254694
 3. 03:29
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 4. 10:01
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 5. 15:19
  Jean Michel Jarre - Orient Express (Images)
 6. 18:33
  - Jingle-254694
 7. 18:42
  - Track 3 (Unknown Album (08.05.2007 10:29:40))
 8. 25:14
  Jean Michel Jarre - Les Chants Magnétiques II (Images)
 9. 26:26
  - Voice-254694
 10. 28:42
  - Jingle-254694

Seguici su Facebook

iAB member
Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Crea un podcast - New York, NY
Aiuto